Międzynarodowe Targi Budowlane bauma, Monachium 11 – 17 kwietnia 2016

31. edycja największych na świecie targów maszyn do produkcji materiałów budowlanych, maszyn górniczych, maszyn budowlanych i urządzeń budowlanych dobiegła końca. Dla przemysłu maszyn budowlanych bauma to najważniejsze targi branżowe na świecie. Według organizatorów targi bauma rokrocznie biją nowe rekordy pod względem liczby wystawców i odwiedzających. Już w 2013 ich łączna powierzchnia po raz pierwszy przekroczyła 600 tysięcy m2. W tym roku wydarzenie to odwiedziło ponad 500 tys. osób. Miejsca rezerwowane są na wiele miesięcy naprzód, ponieważ targi stanowią idealną okazję do poszukiwania partnerów biznesowych, kooperantów i oferentów. Biuro tłumaczeń TECH-TEXT miało przyjemność tłumaczyć CPI Bauma Guide, a także materiały dla kilku firm, które wzięły udział w targach.

CPI Bauma Guide to przewodnik stworzony aby ułatwić Państwu, jako specjalistom z branży betonów, rozeznanie się na miejscu. Znalazły się w nim tłumaczone przez nas notki o firmach z branży prefabrykacji betonu prezentujących się na targach. Tłumaczyliśmy także artykuły dotyczące nowości produktowych oraz produktów regularnych a także oferty przedsiębiorstw działających w branży prefabrykatów betonowych opublikowane w specjalnym, rozszerzonym wydaniu ZBI, właśnie ze względu na targi bauma.

Oprócz tego tłumaczyliśmy katalogi produktów naszych Klientów z branży prefabrykacji betonu, którzy zaprezentowali je na swoich stoiskach wystawienniczych podczas targów bauma.

Zaangażowanie w uczestnictwo naszych Klientów na targach stanowi dla zespołu biura tłumaczeń TECH-TEXT prawdziwe wyzwanie. Jesteśmy dumni z tego, że od lat wspieramy naszych Klientów w tym przedsięwzięciu i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję wspierać ich również w kolejnej edycji targów bauma.

Szybka wycena