Tłumaczenia

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie tłumaczeń specjalistycznych – pisemnych i ustnych. Naszymi Klientami są przede wszystkim firmy i instytucje. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przekładzie tekstów o tematyce specjalistycznej i technicznej. Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi tłumaczami z różnych branż oraz wykorzystywaniu specjalistycznych narzędzi wspierających pracę tłumacza, które w znacznym stopniu przyspieszają proces tłumaczenia i zapewniają spójność terminologiczną tłumaczonych tekstów, jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko poprawność merytoryczną i stylistyczną, ale również terminowość, dokładność i wysoką jakość wykonywanych tłumaczeń.

Wykonujemy tłumaczenie w następujących kombinacjach językowych:

 • tłumaczenia angielski – polski / polski – angielski

 • tłumaczenia niemiecki – polski / polski – niemiecki

 • tłumaczenia francuski – polski / polski – francuski

 • tłumaczenia rosyjski – polski / polski – rosyjski

 • tłumaczenia angielski – niemiecki / niemiecki – angielski

W naszej ofercie znajdują się:

TŁUMACZENIA USTNE
TŁUMACZENIA PISEMNE
USŁUGI POWIĄZANE

Kompleksowe tłumaczenie dokumentów

Nasze usługi tłumaczeniowe adresowane są zarówno do klientów korporacyjnych, jak i osób prywatnych. Zawsze dbamy o to, by każde zlecenie zostało wykonane kompleksowo i dokładamy wszelkich starań, aby to osiągnąć. Nasze biuro tłumaczeń oferuje również pełen zakres usług w zakresie tłumaczeń dokumentów z różnych i na różne języki – angielski, niemiecki, rosyjski i francuski. Zapewniamy, że zlecone nam tłumaczenie dokumentacji zostanie wykonane w wymaganym terminie, niezależnie od złożoności i wielkości zamówienia. Tłumaczenia dokumentów wykonujemy w trybie pilnym, dlatego każdy, komu zależy na szybkim wykonaniu usługi, bez względu na koszt, może zwrócić się do nas o pomoc.

Wykonamy tłumaczenia dowolnych dokumentów. Nasze biuro tłumaczeń profesjonalnie i w jak najkrótszym czasie wykona tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów osobistych. Do najpopularniejszych należą:

 • tłumaczenia paszportu,
 • tłumaczenia dyplomu i załącznika do niego,
 • tłumaczenia aktu małżeństwa, aktu urodzenia itp.,
 • tłumaczenia zaświadczenia z miejsca pracy, z banku, o niekaralności, stanie zdrowia,
 • tłumaczenia pełnomocnictwa,
 • tłumaczenia prawa jazdy.

Szanujemy czas naszych klientów i dostosowujemy się do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zaufanie Klientów zdobywamy poprzez niezawodność, terminowość, dokładność i kompleksowe wykonywanie każdego zlecenia. Pomaga nam to nawiązywać dobre relacje z Klientem, który bardzo często wraca do nas, bo wie, że każde zlecenie wykonamy bez zastrzeżeń, dlatego staramy się rozwijać długofalową współpracę z Klientami.

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszym biurem?

Współpracując z nami otrzymujesz:

1. Profesjonalnie przygotowane tłumaczenie dokumentacji, z uwzględnieniem tematyki, informacji i terminologii. Pracujemy w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia ułatwiające pracę tłumacza. Wykorzystujemy m.in. oprogramowanie SDL Trados, WinAlign i inne.

2. Oferujemy szeroki zakres usług zaczynając od tłumaczenia dokumentów, stron internetowych, a kończąc na pracy ze specjalistycznymi artykułami z różnych branż, w tym także tłumaczeniami ustnymi podczas konferencji, spotkań biznesowych itp.

3. Kompleksowe usługi tłumaczeniowe wykonywane w wielu kombinacjach językowych (niemiecki, angielski, francuski i rosyjski).

4. Doskonale rozumiemy, że nawet drobny błąd może doprowadzić do wniesienia pozwu lub utraty ważnego partnera biznesowego, więc wszelkie nieścisłości są wykluczone. W związku z tym każdy specjalistyczny tekst zawsze poddawany jest szczegółowej weryfikacji przez fachowców, zarówno pod względem językowym, jak i merytorycznym.

Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do szczegółowego przejrzenia oferty oraz skontaktowania się z nami poprzez telefon lub e-maila. Można także odwiedzić nas osobiście w siedzibie naszego biura, które mieści się w Warszawie. Zachęcamy do współpracy zarówno małe i duże firmy, jak i osoby prywatne.

Szybka wycena