Kariera

Studenci i absolwenci

Zapraszamy studentów i absolwentów do współpracy. Oferujemy staż w przyjaznym zespole doświadczonych tłumaczy, od których można się wiele nauczyć. Pracujemy na oprogramowaniu CAD, obsługujemy duże projekty tłumaczeniowe. Praktyki w TECH-TEXT będą świetną okazją do pogłębienia umiejętności tłumaczeniowych, poszerzenia wiedzy merytorycznej i wyspecjalizowania się w określonej dziedzinie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres info@tech-text.com – w tytule maila proszę wpisać „Staż” – lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 733 079 309.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Tłumacze

Doświadczenie to w zawodzie tłumacza sprawa kluczowa. Warsztat językowy i merytoryczna wiedza stanowią podstawy, które jednak warto weryfikować w praktyce. Tłumaczom pracującym już w zawodzie proponujemy stałą współpracę na jasnych i uczciwych zasadach. Wykorzystaj swoje umiejętności i wiedzę fachową, poszerzaj słownictwo branżowe i zarabiaj!
Tłumaczy zainteresowanych współpracą z biurem TECH-TEXT zapraszamy do wysyłania CV na adres info@tech-text.com – w tytule maila proszę wpisać „Współpraca”- lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 733 079 309.

Szybka wycena