TRAKO 2017

12 Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO nie mogłyby odbyć się bez obecności jednego z naszych najważniejszych Klientów, firmy STADLER Polska. Nasi tłumacze towarzyszyli temu znanemu wszystkim producentowi pociągów udzielając mu wsparcia językowego podczas spotkań i wizyt gości tegorocznych targów.

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie co do wielkości wydarzenie w Europie skupiające branżę transportu szynowego. Podczas targów firmy i instytucje prezentują aktualny poziom rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie.

Wystawa jest organizowana od 1996 i do 2001 odbywała się w Gdyni. Od 2001 roku wydarzenie organizowane jest co dwa lata w ramach Międzynarodowych Targów Gdańskich. Od 2013 siedzibą imprezy jest kompleks wystawienniczy Amber-Expo.

Firma Stadler Polska, z którą biuro tłumaczeń TECH-TEXT współpracuje od kilku lat, wzięła jak co roku udział w targach kolejowych TRAKO prezentując swoje produkty. W spotkaniach z klientami i partnerami biznesowymi pracownikom firmy Stadler towarzyszył tłumacz biura tłumaczeń TECH-TEXT. Dzięki kompetencji językowej i znajomości branży oraz wypracowanemu w trakcie wieloletniej współpracy zrozumieniu potrzeb i oczekiwań Klienta tłumaczenie przebiegło płynnie umożliwiając stronom swobodną komunikację. Zapewnienie obsługi tłumaczeniowej na najwyższym poziomie pomogło stworzyć atmosferę profesjonalizmu i spokoju, tak pożądaną w czasie tego typu wydarzeń.

Szybka wycena