Biuro tłumaczeń TECH-TEXT zyskało nowego Klienta, a wraz z nim nową specjalizację!

Jesteśmy dumni, że nasze biuro tłumaczeń TECH-TEXT poszerzyło grono Klientów o nową firmę. Jej misją jest projektowanie i produkcja prostych, niezawodnych urządzeń elektronicznych, dedykowanego im oprogramowania i aplikacji optymalizujących pracę ludzi. Nasz nowy Klient dostarcza przemysłowe urządzenia elektroniczne przeznaczone dla pojazdów transportu publicznego, realizuje wdrożenia projektów, zajmuje się ich serwisem, a także projektowaniem wizualizacji informacji pasażerskich oraz interfejsów i aplikacji użytkownika.

Firma ta od początku swej działalności uczestniczy w realizacji największych projektów w Polsce i Europie, pracując w środowisku międzynarodowych twórców oprogramowania. Do zadań podchodzi w sposób kompleksowy – w jej fabryce odbywa się cały proces tworzenia urządzeń elektronicznych. Udziałem naszego Klienta są projekty zapewniające zaawansowane technologicznie przemysłowe urządzenia elektroniczne oraz oprogramowanie do sterowania zasobami elektroniki pokładowej, dedykowane takim firmom, jak: operatorzy metra, operatorzy tramwajów w wielu miastach Polski (Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz i in.), przedsiębiorstwa komunikacyjne oraz największe marki samochodowe. Wysoki poziom usług naszego Klienta sprawia, iż posiada on wielu stałych kontrahentów, równocześnie budząc nieustające zainteresowanie nowych.

Biuro tłumaczeń TECH-TEXT ma przyjemność wspierać działania Klienta, wykonując dla niego tłumaczenia pisemne katalogów, informacji o produktach, prezentacji produktów oraz dokumentacji technicznej. Dbamy nie tylko o materiały informacyjne, lecz także o zapewnienie komfortu sprawnej codziennej komunikacji biznesowej, zajmując się tłumaczeniem bieżącej korespondencji oraz umawianiem spotkań z Klientami obcojęzycznymi. Do naszych zadań należą także tłumaczenia ustne podczas spotkań i imprez branżowych, a także obsługa tłumaczeniowa dużych wydarzeń, takich jak targi branżowe.

Naszemu Klientowi zapewniamy nie tylko obsługę językową na najwyższym poziomie, zlecenia wykonywane przez tłumaczy technicznych ze specjalistyczną wiedzą i dużym doświadczeniem oraz ogromną dyspozycyjność czasową i terminowość, ale również serdeczną, przyjazną atmosferę. Wszystkie te czynniki składają się na obraz naszej owocnej współpracy.

Nasz nowy Klient stara się być zawsze o krok naprzód, proponując innowacyjne i starannie przygotowane rozwiązania i działając według zasad spójnych z tymi, które za najważniejsze przyjmuje również nasze biuro tłumaczeń. Te zasady to: profesjonalizm, rzetelność, dysponowanie rozległą wiedzą ekspercką i stałe jej poszerzanie oraz przykładanie ogromnej wagi do szczegółów. Z przyjemnością rozpoczęliśmy tę współpracę, jak i z przyjemnością realizujemy każde nowe zlecenie.

Szybka wycena